Dom Lisiec Mały
Lisiec Mały, wielkopolskie
- 2 490 000 zł
- 320,25 m²
- 7 775,18 zł/m²
Adrianna Piaseck...
Skontaktuj się
Dom Lisiec Mały
Lisiec Mały, wielkopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom Lisiec Mały
Zaktualizowane: 13 maja 2026
2 490 000 zł 320,25 m² 7 775,18 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
5 937 m²
garaż w bryle budynku
2016
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
5 937 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2016Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 490 000 zł (7 775,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 320,25 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2016
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
- okna: plastikowe
- Działka: 5 937 m²
- teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, studnia, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: INVICUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 4761
Lokalizacja
- Adres: Lisiec Mały, Stare Miasto, koniński, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży awangardowo urządzonego domu wraz z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, ogrodem oraz lasem, zlokalizowanego w gminie Stare Miasto, w miejscowości Lisiec Mały. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, pól uprawnych oraz lasów.
Budynek wybudowany w roku 2016 przez prywatnego inwestora wg projektu Rezydencja Parkowa 3 wariant B, o powierzchni zabudowy 320.25m2 (powierzchnia użytkowa 260. (...)
508 249...
508 249 688